Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie kosmetyki po zabiegach kosmetycznych wybrać?

Kosmetyki po zabiegach kosmetycznych powinny być odpowiednio dobrane. Kluczem jest tutaj wybór produktów z odpowiednim składem. Unikaj drażniących substancji chemicznych, konserwantów i barwników. Również zapachy mogą dodatkowo podrażniać i wysuszać już i tak delikatną, pozabiegową skórę. Dlatego w linii kosmetyków Novaclear Repair postawiliśmy na formuły bezzapachowe, o naturalnych aromatach substancji roślinnych. Dodatkowo w naszych kosmetykach korzystamy z rozwiązań nanotechnologicznych, dzięki czemu produkty charakteryzują się większą skutecznością. Szczególnie warto wspomnieć o nanosrebrze. Ten nanoelement z precyzją potrafi zwalczyć ponad 650 szczepów bakterii, wirusów, grzybów czy innych drobnoustrojów chorobotwórczych w ciągu zaledwie 6 min. Takie działanie antyseptyczne doskonale sprawdza się przy delikatnej i podatnej na infekcje skórze po zabiegach. Kosmetyki po zabiegach medycyny estetycznej i upiększającej znajdziesz na stronie Novaclear.

Kolejnym elementem jest nanomiedź. To właśnie dzięki niej możliwa jest szybka odbudowa bariery ochronnej skóry oraz jej lepsza regeneracja. Ma również potwierdzone działanie w zapobieganiu rozwijania się grzybów i bakterii na powierzchni skóry. Warto już w początkowych etapach rutyny sięgać po kosmetyki z takimi właściwościami pielęgnacyjnymi, dlatego wśród kosmetyków repair znajdziesz delikatną piankę do mycia twarzy i ciała po zabiegach medycyny estetycznej.

W kosmetykach Novaclear Repair znajdziesz również:
– tlenek cynku zapewniający skuteczną walkę z wolnymi rodnikami, zawarty jest w kremach nawilżających Repair do pielęgnacji skóry po zabiegach medycyny estetycznej;
– witaminę E, która skutecznie łagodzi zapalenia skóry i sprawia, że staje się niesamowicie delikatna;
– olejek konopny, naturalny surowiec pochodzenia roślinnego, który jest niezastąpiony w przypadku działań regeneracyjnych, okluzji i pobudzenia naskórka do regeneracji.

Tak przemyślana formuła kosmetyków Novaclear Repair to wybór najlepszy i najbardziej korzystny w przypadku pielęgnacji skóry po zabiegach medycyny estetycznej.

Powinno cię zainteresować

Oszczędność energii – lepsza efektywność energetyczna

RTG Zęba – ważny aspekt diagnozy zębów

Żeglarstwo po mazurskich jeziorach – wspaniały pomysł na wakacje!

Zespół Otella – alkoholowy obłęd zazdrości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *