Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób zwiększyć zasięgi naszego sklepu internetowego?

W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja w każdej dziedzinie jest znacząca, bardzo ważne jest, żeby zadbać o swoją rozpoznawalność. Jedną z metod, która nam w tym może pomóc, jest zadbanie o pozycjonowanie naszej strony. Bardzo dużo ludzi szukając jakiegoś produktu, po prostu szuka go w google. Dlatego tak ważne jest, żeby nasz sklep wyświetlił się wysoko w wynikach wyszukiwania. Jeśli wyświetlimy się wysoko, to jest szansa, że osoba wejdzie na nasz sklep i zapoznaj się z naszą ofertą.

W jaki sposób zadbać o wysokie pozycjonowanie?

Jednym z najważniejszych aspektów naszego sklepu, o który musimy zadbać, to jego prędkość ładowania. Bardzo pomocny jest w tym dobry hosting, który wpłynie, chociażby na to, jak nasza strona szybko będzie się ładować. Ważne jest też to, żeby nasz hosting nie generował problemów. Jeśli nasz sklep internetowy będzie miał często problem, żeby połączyć się z serwerem, to nasza strona ze sklepem będzie nisko pozycjonowana. Nie tylko naszym klientom spodoba się to, że nasz hosting dobrze działa, ale także robotom, które naszą stronę będą sprawdzać. Jeśli więc zadbamy o dobry hosting, będziemy mogli być pewni, że nasz sklep będzie na dobrej drodze.

Czym jest hosting prestashop?

PrestaShop jest narzędziem, które służy do tworzenia spersonalizowanych, a także nowoczesnych sklepów internetowych. Natomiast hosting prestashop jest po prostu formą hostingu, która jest przeznaczone pod to narzędzie. Hostingi, które są przystosowane pod prestashop, są bardzo szybkie, co jest bardzo ważne w wypadku np. reklam google. Jeśli twoja strona będzie szybka, masz dużo większą szansę na to, że otrzymasz od google’a opinię o wysokiej jakości strony. Dzięki czemu twoje reklamy będą częściej wyświetlane, a Ty będziesz mógł się cieszyć z dopływu nowych klientów.

Na co powinniśmy zwracać uwagę, gdy wybieramy hosting?

Jak już wcześniej pisaliśmy, to, jaki hosting wynajmiemy, ma ogromny wpływ na to, jak nasza strona będzie oceniana przez google. Dlatego wynajmując go, zadbajmy o to, żeby wybrać najlepszy.

Jeśli wybierzemy zły hosting, to ryzykujemy takimi problemami jak:

  • Szansa, że utracimy dane.

  • Bardzo wolnym ładowaniem naszych stron.

  • Nieprawidłowo funkcjonującym e- mailem.

  • Problem z wtyczkami przez limity serwera.

  • Problemami z supportem.

  • Przerwami w działaniu swoich stron.

Każdy z tych problemów może nas kosztować duże pieniądze. Dlatego nie sensu ryzykować i od razu powinniśmy wynająć taki hosting, który będzie prawidłowo spełniał prawidłowo swoje zadanie. Dlatego podczas wyboru hostingu sprawdźmy między innymi, czy serwer spełnia nasze wymagania co do wydajności domeny. Poza tym warto też sprawdzić, czy certyfikaty SSL są w sensownej cenie. Warto jest także zapoznać się opiniami innych klientów. Hostingi mają bardzo dużo ocen w internecie, dzięki czemu łatwo nam będzie sprawdzić, czy warto, jest korzystać w danych usług. Trzeba jednak pamiętać, że oceny to nie wszystko. Bardzo często są one zaniżone przez klientów, którzy zrobili coś źle i obarczają firmę za swój błąd. Dlatego nie patrzmy na ocenę ogólnie, ale porównajmy z innymi firmami.

Powinno cię zainteresować

Dziedziczenie udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Kosiarka – wady i zalety różnych rodzajów – jaką wybrać?

ETOOL24 Twój niezawodny partner w zakupach narzędzi online

Kajaki Liwiec – czemu są tak dobrym wyborem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *