Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Symetria 2 – kiedy kultowy film powróci na ekrany?

Pierwsza część filmu Symetria ujrzał światło dzienne w 2003 roku. Od tego czasu kultowy film o więziennictwie i codziennej rutynie więźniów zgromadził przed ekrany miliony Polaków, którzy mocno docenili ten film. W dniu pisania tej recenzji film utrzymuje bardzo mocną pozycję z 7,8 gwiazdek na filmwebie. Pokazuje to jasno iż Polskie kino zostało mocno docenione.

Film Symetria 2 – kiedy jego premiera?

Po 13 latach od pierwszej części fani domagają się kontynuacji filmu. Oczywiście w nowych realiach, z nową obsadą a także z nowymi historiami, które także będą chwytać za serce widza podczas seansu.

Niestety dla fanów tego tytułu, film Symetria 2 będzie opóźniony. Pracę nad nim oczywiście trwają i premiera filmu jak najbardziej będzie miała miejsce, lecz w związku z koronawirusem Symetria 2 będzie opóźniona. Aktualna data premiery nie jest znana, choć jak wiadomo aktorzy już zdradzili rąbek tajemnicy iż ich role są wcielane w życie na planach zdjęciowych a sama produkcja filmu choć wolniej, jak najbardziej jest w toku.

Symetria 2 to kompletnie nowa historia

Jako iż bardzo trudno by było wplątać losy poprzednich bohaterów w filmie Symetria 2 będziemy mieli okazje oglądać zupełnie nowe twarze. Jedną z ciekawostek jest na pewno fakt iż w filmie będziemy oglądać jednego z prawdziwych charakterów. Swój udział w filmie Symetria 2 potwierdził znany w świecie przestępczym Misiek z Nadarzyna.

Wychodzi więc na to, że film będzie utrzymany w prawdziwych realiach.

Powinno cię zainteresować

Jak znaleźć porządną mobilną wulkanizację w Radomiu?

Dziedziczenie udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Kosiarka – wady i zalety różnych rodzajów – jaką wybrać?

ETOOL24 Twój niezawodny partner w zakupach narzędzi online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *