Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Siła natury – jaka jest symbolika kamieni?

Kamienie od tysiącleci były przedmiotem zainteresowania ludzi. Niektóre z nich są niezwykle efektowne, a jednocześnie posiadają specyficzne właściwości. Dlatego też biżuteria artystyczna z kamieni naturalnych zaczęła tak bardzo zyskiwać na popularności. Kolczyki z minerałami naturalnymi, labradoryt wisior, czy pierścionki z akwamarynem okazują się świetną alternatywą dla tradycyjnej biżuterii. Biżuteria autorska ręcznie tworzona również ze srebra, a nie tylko kamieni jest efektowna i ma właściwości prozdrowotne. Jednocześnie jednak w kamieniach naturalnych ukryta jest pewna symbolika.

Biżuteria artystyczna – symbolika kamieni naturalnych

Jednym z najpopularniejszych kamieni naturalnych wykorzystywanych w biżuterii artystycznej jest szmaragd. Dzięki zielonemu kolorowi działa uspokajająco, oraz jest uznawany za kamień miłości i bogactwa. Innym ze szlachetnych kamieni nawiązujących do miłości jest rubin. Symbolizuje namiętność oraz płomienną miłość.

Ametysty zaś są uznawane za kamienie harmonii. Pomagają z radzeniem sobie z emocjami i są pomocne, gdy człowiek ma ochotę się zrelaksować. Kolejnym z ciekawych kamieni jest bardzo rzadki kunzyt. Przypisuje mu się pozytywne właściwości, jeśli chodzi o budowę relacji z innymi ludźmi.

Biżuteria autorska – czy warto kupić biżuterię z kamieni?

W sklepie internetowym Kamykimoniki.pl z biżuterią srebrną z naturalnymi kamieniami można znaleźć wiele niezwykle ciekawych modeli. Biżuteria z Białegostoku powstaje ręcznie, więc każdy egzemplarz jest niepowtarzalny. Niewątpliwie to również stanowi argument, że warto mieć taką biżuterię artystyczną w swojej kolekcji.

Powinno cię zainteresować

Dziedziczenie udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Kosiarka – wady i zalety różnych rodzajów – jaką wybrać?

ETOOL24 Twój niezawodny partner w zakupach narzędzi online

Kajaki Liwiec – czemu są tak dobrym wyborem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *