Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

O naszym Portalu Znany Księgowy

Swoje przeszło 20-letnie doświadczenie wykorzystujemy zapewniając usługi księgowe klientom o różnych profilach działalności. Siedziba firmy mieści się w Żywcu, lecz posiadamy rozwiniętą siatkę biur rozliczeniowych na terenie całego kraju. Zapewniamy usługi prawne z szeregu dziedzin prawa. Gwarantujemy dyspozycyjność, doświadczenie, kompetentność oraz dotrzymywanie terminów. Do tego dochodzi również dostęp do dokumentów czy fakturowanie przez Internet. Grupa doradców z zakresu księgowości, konsekwentnie wykonywaną pracą pragnie zagwarantować wszystkim ewentualnym Klientom: rzetelne wykonywanie zleconych obowiązków, maksymalne zaangażowanie w każde zadanie, elastyczne podejście do zasad współpracy jak również komunikatywność czy życzliwość we wzajemnych relacjach. Zawsze dostosowujemy zasady kooperacji do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dbając równocześnie o efektywne wykorzystanie czasu i kompetencji po obydwu stronach. Tworzymy rodzinną firmę, łączącą praktykę księgowych dwóch pokoleń. Oferujemy doradztwo ekonomiczne, prowadzące do oszczędności podatkowych.

Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości różnego typu działalności. Poza tym wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie księgowe.

Z chęcią wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Klientów, ciągle poszerzając wachlarz naszych usług. Klienci naszego biura rachunkowego mogą liczyć na wsparcie doświadczonego zespołu i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości w obszarze szeroko rozumianej księgowości.

Co daje współpraca ze Znanym Księgowym

Oferta naszego biura podatkowego jest niezwykle bogata. Sporządzamy w imieniu podatników oraz na ich rzecz: podatkowe księgi przychodów i rozchodów ; ewidencje środków trwałych, wykaz środków trwałych i ewidencje wyposażenia; ewidencje przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego; deklaracje podatkowe oraz zeznania roczne do Urzędu Skarbowego ; ewidencje VAT dla celów podatku od towarów i usług; deklaracje rozliczeniowe oraz zgłoszeniowe do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych; karty wynagrodzeń pracowników, sporządzamy listy płac itp.; wnioski o płatność – w przypadku firm korzystających z dotacji unijnych; sporządzanie czy rozliczanie wniosków do Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Raz w miesiącu informujemy o wysokościach podatku oraz wielkości składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w sposób wybrany przez klientów, tj. pocztą elektroniczną, telefonicznie bądź osobiście. Realizujemy także usługi w ramach spełniania obowiązków związanych z funkcją płatnika podatku od wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców. Usługę księgowości nasz portal znany księgowy oferuje na wysokim poziomie. Przekonaj się sam dzwoniąc do nas na numer 796490859. Jeśli chcesz, poznaj nasz cennik i ceny za księgowość na naszej stronie internetowej www.znany-ksiegowy.pl.

Powinno cię zainteresować

Dziedziczenie udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością

Kosiarka – wady i zalety różnych rodzajów – jaką wybrać?

ETOOL24 Twój niezawodny partner w zakupach narzędzi online

Kajaki Liwiec – czemu są tak dobrym wyborem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *